Find us on Facebook
Find us on Twitter
 

Performers

Select a performer:  
Katarzyna Piasecka
We are sorry but Katarzyna is not due to perform for a while.
 

Katarzyna Piasecka

Stand-uperka, konferansjerka, improwizatorka. Na scenie od 15 lat. Od 2008 roku jej g??wnym zaj?ciem jest stand-up. Wyst?puje zar?wno w klubach, jak i du?ych salach widowiskowych. Razem z Abelardem Giz? i Kacper Ruci?skim wsp??tworzy projekt Stand-up Bez Cenzury.
Obecnie wyst?puje z najnowszym programem "BEZ FILTRA"
Jest gospodarzem sceny stand-upowej w Warszawie (Hybrydy), gdzie cyklicznie zaprasza najlepszych polskich komik?w.
Wsp??tworzy r?wnie? grup? improwizacyjn? Siedem Razy Jeden.
Na scenie obecna od ko?ca 2001 roku. Podczas tych kilkunastu lat pojawi?a si? w programach rozrywkowych na antenie TVP1, TVP2, TVP Polonia, TVP Rozrywka, Polsat, Tv4, HBO, Comedy Central, TVN, TVN Style.

Forthcoming Events
Book Now
Bristol - Sat 21st October 2017
Book Now
Bristol - Fri 27th October 2017
Book Now
Bristol - Sat 28th October 2017
Book Now
Bristol - Sat 4th November 2017
Book Now
Bristol - Sat 11th November 2017
Book Now
Bristol - Sat 18th November 2017
Book Now
Bristol - Fri 24th November 2017
Book Now
Bristol - Sat 25th November 2017
Book Now
Bristol - Sat 2nd December 2017
Book Now
Bristol - Fri 8th December 2017
Book Now
Bristol - Sat 9th December 2017
Book Now
Bristol - Fri 15th December 2017
View All Forthcoming Shows »